• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• 6. 2. 2024
      • Dňa 17. 01. 2024 sa uskutočnilo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku. Našu školu reprezentovali Tamarka Krabicová zo 7.A a Linda Šeligová z 9. A. Úspešným riešiteľkám blahoželáme

• 2% z dane pre Nadáciu Spoločne pre región

• 5. 2. 2024
      • Vážení rodičia, milí priatelia a partneri školy.

Aj vy môžete prispieť k skvalitneniu výchovno-vzdelávacieho procesu na našej škole darovaním 2% z dane!!!

Vaša podpora je pre nás znakom dôvery, dobrej spolupráce a ocenenia našich aktivít v prospech Vašich detí.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, stručný návod nájdete v sekcii   O škole - 2% dane.