• Staráme sa o vtáčiky v zime

• 25. 1. 2024
      • Kŕmidlá sú na svojich miestach. Rozvešali sme ich v školskej záhrade a naplnili dobrotami.

Búdky počkajú na jar, kým začnú hniezdiť vtáky.

• Všestranná pohybová príprava

• 24. 1. 2024
      • Vážení rodičia.

Dovoľte, aby sme vám ponúkli možnosť voľnočasovej aktivity pre 2. polrok aktuálneho školského roka, ktorý pre naše deti organizuje občianske združenie Kysucký šport.

Projekt zameraný na komplexú pohybovú prípravu detí prvého a druhého stupňa má voľné miesto. VŠESTRANNÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA zaknihovala v 1. polroku badateľné výsledky. Pod taktovkou kysuckých trénerov, tréneriek a ambasádorov projektu (Dominik Klimek a Aneta Tichá) ich zverenci a zverenkyne zabehli stovky kilometrov, zahrali sa desiatky pohybových hier a pridali množstvo posilňovacích cvičení a gymnastiky a to všetko hravou formou zábavy. Do budovania pevných základov nielen fyzického, ale aj mentálneho zdravia dnes pozývajú ďalšie deti.

Pokiaľ máte záujem o informácie, alebo registráciu zavolajte na +421 951 358 572, alebo vyhľadajte stránku www.vsestranna.sk, kde sa dozviete niečo o filozofii projektu, jeho cenu, kontakt a tiež spôsob registrácie.

Druhý polrok v našej škole začína už vo štvrtok, 8. februára 2024 o 14.00 h.

• Výroba kŕmidiel a vtáčích búdok

• 17. 1. 2024
      • Štvrtáci sa smelo pustili do výroby kŕmidiel a vtáčích búdok. V dielni sa búchalo, lepilo, tvorilo v skupinkách. Bez pomoci rodičov by to ale nešlo.