• Výtvarná súťaž: Nakresli si povolanie

• 22. 2. 2024
      • Stellka Králiková z 2.A a Marcelko Tomčiak z 2.B sa zapojili do výtvarnej súťaže Nakresli si povolanie. Obaja majú svoje práce uverejnené v časopise Vrabček. Blahoželáme!

• Karneval + pochovávanie basy

• 13. 2. 2024
      • Fašiangové obdobie je charakteristické zábavou, plesmi a rôznymi radovánkami . Keďže fašiangové obdobie končí, naša škola si pripravila pre žiačikov 1. stupňa Karneval, ktorý bol sprevádzaný dobrou náladou, tancom, spevom, promenádou masiek a množstvom hier. Túto skvelú fašiangovú slávnosť sme ukončili krátkym predstavením, pri ktorom pani učiteľka spolu s vybranými žiakmi pochovali basu, a tak môžeme začať pôst.

• Beseda s pani zdravotníčkami

• 13. 2. 2024
      • Do 4. ročníka zavítala milá návšteva na prírodovedu - zdravotné sestry pani Martina Škorvánková a Kristína Kubíková. Predstavili deťom svoje zamestnanie, naučili ich postup pri zastavení krvácania, odpovedali na zvedavé otázky a tiež zmapovali, čo všetko už štvrtáci o ľudskom tele vedia. Deti ich ocenili potleskom a nezabudli ani na valentínske srdiečka.

• 24-hodinová plavecká štafeta

• 13. 2. 2024
      • V piatok 09.02.2024 sa naši žiaci zapojili do 24-hodinovej plaveckej štafety. Za hodinu a pol zaplávali neuveriteľných 15 800metrov!!!! A viacerí sa chystali zlepšiť si svoj výkon a zaplávať si aj poobede!!!