• 8. 2. 2024
      • Riaditeľstvo ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci týmto oznamuje, že v zmysle §150 ods. 5 Zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) udeľuje na deň 16.02.2024 (piatok) riaditeľské voľno z organizačných a prevádzkových dôvodov.Zároveň Vám oznamujeme, že v uvedený deň nebude v prevádzke školská jedáleň (všetci stravníci budú automaticky odhlásení zo stravy) a ani ŠKD.Riadne vyučovanie bude pokračovať po jarných prázdninách v pondelok 26.02.2024.Ďakujeme za porozumenie.S pozdravom riaditeľstvo ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci.

• Lyžiarsky výcvik - 9.ročník

• 7. 2. 2024
      • V dňoch 29.01.2024 – 02.02.2024 sa žiaci 9. ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku v lyžiarskom stredisku SKI Makov. Počasie sme mali premenlivé aj nám pršalo, aj svietilo slniečko. Snehu na svahu však bolo dosť. Všetci sme sa veľmi tešili. Lyžiari, že si zalyžujú, nelyžiari, čo ich čaká. Pobyt nám spríjemňovala chutná domáca kuchyňa, za čo patrí poďakovanie pani kuchárkam aj lyžiarskemu stredisku. Žiaci boli zodpovední, nelyžiari zvládli základy lyžovania a lyžiari si zdokonalili svoju lyžiarsku techniku. V stredu sme stihli rozdať Výpisy známok a navštívili sme aj Pamätnú izbu astronauta Eugena A. Cernana. Tento týždeň ubehol veľmi rýchlo a bude pre nás všetkých nezabudnuteľný!!!

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN - obvodové kolo

• 7. 2. 2024
      • Dnes, 7.2.2024, sa v Dome kultúry v Čadci stretli recitátori na obvodnom kole súťaže HVIEZDOSLAVOV KUBÍN. Našu školu reprezentovali Liliana Mikulová (2.A) a Šimon Štefák (4.B). Obidvaja sa veľmi snažili, ale po posúdení porotou bola odmenená len Lili, ktorá sa umiestnila na krásnom 3. mieste. Blahoželáme.