• VIANOČNÉ VYSTÚPENIE

• 17. 12. 2023
      • Dňa 14.12. 2023 sa niektoré deti z našej školy predviedli vo vianočnom programe pred Kultúrnym domom v Čadci. Zaspievali koledy, predniesli vianočné vinše či básne. Svojim vystúpením potešili okoloidúcich i predávajúcich v stánkoch.

Všetkým účinkujúcim ďakujeme.

• Rope skipping a futbalové žonglovanie

• 14. 12. 2023
      • Naši športovo zdatní žiaci opäť dosiahli vynikajúce výsledky. V rope skipping a žonglovaní s loptou získali pekné umiestnenia: 1.miesto v žonglovaní obsadila Ema Kopáčová, v rope skipping zvíťazil Samo Bulej a na 3. mieste skončil Milan Hojdík. Medzi dievčatami si vyskákala 2.miesto Katka Klimeková.

Všetkým blahoželáme!!!

• Príprava jedál a stolovanie

• 14. 12. 2023
      • Aj takéto praktické veci ako je varenie a stolovanie sa učia naši deviataci. Toto všetko sa podarilo pripraviť (aj zjesť) dievčatám a chlapcom na predmete Príprava jedál a stolovanie. Výsledky ich práce potešia oko i chuťové poháriky.