• Úspech v grantovej výzve!

• 20. 9. 2023
      • Naša škola sa v máji 2023 zapojila do grantovej výzvy nadačného fondu Slovak Telekom pri Nadácii Pontis. Vďaka Veľkej ENTER grantovej výzve sme získali dvadsať sád micro:bitov s elektrickými súčiastkami na skvalitnenie výučby informatiky.

Micro:bit je programovateľný minipočítač, ku ktorému môžeme pripájať ďalšie súčiastky. Cieľom je nadchnúť žiakov pre informatiku, rozvíjať ich digitálne zručnosti a zvýšiť záujem o programovanie hardvérových zariadení. Našou ambíciou je používať micro:bity aj na iných vyučovacích hodinách ako je napr. technika, fyzika a slovenský jazyk.

Viac informácií nájdete na https://www.ucimeshardverom.sk/

• OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA

• 30. 8. 2023
      • Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 sa uskutoční 4. septembra 2023 (pondelok) v ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci o 8. 30 hod. pre ročníky 2. – 9. a o 9. 00 hod. pre 1. ročník.

Tešíme sa na Vás.

V utorok 5. septembra 2023 sa uskutočnia triednické práce. I. stupeň končí 4. vyučovacou hodinou a II. stupeň 5. vyučovacou hodinou. Žiaci si do školy prinesú písacie potreby a prezuvky.

Od stredy (6. septembra 2023) bude vyučovanie prebiehať podľa rozvrhu hodín.