• Milí naši žiaci, športovci!

• 16. 6. 2023
      • Milí naši žiaci, športovci!

Opäť je tu príležitosť ukázať svojmu okoliu, že ste nadšenci športu a to najmä behu.
        Už túto sobotu, 17.06.2023, sa uskutoční XXII. ročník Minimaratónu, na ktorý ste všetci srdečne vítaní a pozvaní. Minimaratón je súčasťou už tradičného Kysuckého maratónu. Viac pokynov v prílohe.
        Staňťe sa súčasťou medzinárodnej súťaže a dokážte si, že to dáte!!!

Veľa športových úspechov želá

kolektív ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci.

• O Z N A M Š J

• 8. 6. 2023
      • Oznamujeme vám, že zápisný lístok  na stravovanie v ŠJ - M.R.Štefánika v Čadci na školský rok 2023/2024, je potrebné čitateľne vyplniť, podpísať a vrátiť najneskôr do 23.06.2023.

(Je nutné vyplniť všetky údaje, vrátane tel.čísla, e-mailu a IBAN-u!!)

Zápisný lístok je možné stiahnuť TU DOLE, alebo v sekcii žiaci a rodičia - školská jedáleň, alebo osobne vyzdvihnúť v školskej jedálni, alebo prostredníctvom dieťaťa u triedneho učiteľa.

Možnosti odovzdania zápisného lístka sú nasledovné:

• v školskej jedálni
        • prostredníctvom dieťaťa triednemu učiteľovi.

ÚHRADA STRAVY na školský rok 2023/2024

Jednorazová úhrada zákonného zástupcu na obdobie september 2023 – december 2023:

20,- €  (4 mesiace x 5,- € réžia)

Odporúčame dobrovoľne si platbu navýšiť o  15,- €  alebo 20,- €  (podľa uváženia),

na vzniknuté nedoplatky za neodhlásené obedy počas neprítomnosti žiaka v škole, alebo neodobratú stravu,  kedy dieťa nemá nárok na dotáciu a zákonný zástupca je povinný uhradiť stravné v plnej výške.

Platby na stravu prosíme zrealizovať v auguste, NIE v júli!

• MDD

• 6. 6. 2023
      • Chceli by sme sa touto cestou poďakovať štedrým sponzorom, ktorí venovali našim žiakom ku Dňu detí milé darčeky a spestrili im dopoludnie v škole. Ďakujeme firmám Nordfood, Bukov Čadca, Espik, Coop Jednota, Kysucké pekárne a Rajo. Sme radi, že darčeky vyčarili na tvárach detí úsmevy, ktoré nielen k MDD patria.

• Deň detí

• 2. 6. 2023
      • ZÍSKALI SME 1. MIESTO NA DNI ŠPORTU UŽ PO TRETÍKRÁT ZA SEBOU

Mesto Čadca každoročne usporadúva k Medzinárodnému dňu detí športové dopoludnie pre deti zo základných škôl v Čadci - Deň športu. Súťaží sa v disciplínach: atletika, futbal, florbal, volejbal, vybíjaná a basketbal. Už dvakrát po sebe sme získali 1. miesto, preto sme sa dnes snažili získať opäť celkové prvenstvo a ponechať si nastálo pohár mesta Čadca. Po výborných umiestneniach v jednotlivých disciplínach sa nám to aj podarilo. S neuveriteľným náskokom sme skončili celkovo prví pred druhou ZŠ Horelica. Ďakujeme všetkým športovcom za reprezentáciu našej školy, za ich obetavosť a vzájomné povzbudzovanie, ktoré bolo počuť najmä pri predávaní cien pred DK.