• Wocabee - najusilovnejší žiaci na 1. stupni

• 27. 6. 2024
      • Veľká pochvala patrí žiakom 1. stupňa, ktorí v tomto polroku usilovne pracovali v aplikácii Wocabee . Tí najlepší, Kristínka Krelová, Laura Pajonková a Patrik Poláček, získali viac ako 55 000 bodov. Snažili sa i mnohí ostatní žiaci a určite sa zlepšili v svojej angličtine.

• Čitateľská súťaž

• 26. 6. 2024
      • Žiaci druhého ročníka celý školský rok čítali ako o dušu a za to si v Kysuckej knižnici prevzali nádherné ceny. Blahoželáme!!!

• Didaktické hry, Účelové cvičenia a Olympijská štafeta mieru

• 26. 6. 2024
      • V piatok 21.06.2024 žiaci 1. stupňa realizovali Didaktické hry a žiaci 2. stupňa zasa Účelové cvičenia. Okrem povinných úloh stihli opekať, piknikovať, užiť si krásne počasie a niektoré ročníky sa zúčastnili aj Olympijskej štafety mieru,kde spoločne zabehli neuveriteľných 82 400metrov!!!

• Dopravné ihrisko

• 26. 6. 2024
      • V mesiaci jún si žiaci 1.stupňa pod vedením Mestskej polície preverili svoje teoretické a praktické vedomosti a znalosti z pravidiel cestnej premávky.