• Olympijská škola roka 2023

• 24. 4. 2024
      • Olympijský klub Kysuce ocenil našu školu titulom Olympijská škola roka 2023. Krásny putovný pohár bude zdobiť priestory školy celý rok 2024. Ďakujeme všetkým, vďaka ktorým sme ho získali!!!

• 19. 4. 2024
      • Riaditeľstvo ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci týmto oznamuje, že v zmysle §150 ods. 5 Zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) udeľuje na deň 19.04.2024 (piatok) riaditeľské voľno pre žiakov 1. - 9. ročníka z organizačných a prevádzkových dôvodov (plánovaná celodenná odstávka elektrickej energie - z tohto dôvodu bude odstavené vykurovanie a teplá voda, v prevádzke nebude školská jedáleň).

Zároveň Vám oznamujeme, že všetci žiaci budú v uvedený deň zo stravy automaticky odhlásení.

Ďakujeme za porozumenie. S pozdravom riaditeľstvo ZŠ, M.R.Štefánika 2007 v Čadci.

• SLÁVIK SLOVENSKA - ŠKOLSKÉ KOLO

• 18. 4. 2024
      • V stredu 17.04.2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska. Sily si zmerali najlepší speváci z jednotlivých tried.

V 1. kategórii zvíťazila Emka Gregušová, na 2. mieste sa umiestnil Alexko Moskáľ a 3. miesto patrilo Sofii Holáňovej a Natálke Hnidec.

V 2. kategórii zvíťazila Laura Pajonková, na druhom mieste sa umiestnil Oliver Végh a na 3. mieste Julka Harvanová a Miška Chrastinová.

Víťazom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole.