• Beseda so spisovateľkou Gabrielou Futovou

• 16. 4. 2024
      • Dnes sa naši štvrtáci stretli so známou spisovateľkou Gabrielou Futovou. Beseda sa konala v Kysuckej knižnici. Pani spisovateľka pútavo rozprávala o svojej tvorbe, motivácii k písaniu,či osobnom živote. Žiaci sa okrem iného dozvedeli aj ktorú knihu napísala ako prvú, alebo ktorá kniha jej dala najviac zabrať, či koľko zvierat má doma. Po besede odpovedala na ich zvedavé otázky. A na záver si žiaci mohli kúpiť knihu,do ktorej dostali od pani spisovateľky venovanie.

• Vesmír očami detí

• 15. 4. 2024
      • Pekný úspech dosiahla Petra Pastvová zo 4.B a Mia Klieštiková z 1.A vo výtvarnej súťaži Vesmír očami detí. Práce oboch dievčat boli v okresnom kole ocenené a postúpili do ďalšieho kola. Gratulujeme!