• Florbal - okresné kolo

• 10. 3. 2024
      • V piatok 08.03.2024 naši florbalisti bojovali proti štyrom najlepším tímom v okrese a obsadili pekné 3.miesto!!! Blahoželáme!

• ŠKOLSKÉ KOLO BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY

• 10. 3. 2024
      • Vo februári, 6.2.2024, sa v našej škole uskutočnilo školské kolo biologickej olympiády v kategórii E pre žiakov 6-9.ročníka, ktorí preukazovali svoje vedomosti v odbornosti zoológia a botanika.

Najlepšie výsledky dosiahli žiaci – Nella Kubjatková z 9.A , Tatiana Šípková a Viola Lalíková z 9.B, Max Oravec zo 6.B.

Všetkým zúčastneným a úspešným riešiteľom gratulujeme a držíme palce, aby dosiahli čo najlepšie výsledky v okresnom kole v apríli.