• 3x3 basketbal

• 28. 3. 2024
      • V okresnom kole v 3x3 basketbale žiakov ZŠ si naši chlapci viedli výborne a obsadili krásne 2.miesto. Blahoželáme!!!

• Večer s H. Ch. Andersenom

• 23. 3. 2024
      • Piatkový večer patril Hansovi Christianovi Andersenovi. Žiaci 1. stupňa sa zapojili do tejto peknej čitateľskej aktivity s témou "Voda". Spolu so staršími spolužiakmi vyniesli Morenu a potom už plnili rôzne zaujímavé úlohy.

• Farebný týždeň

• 23. 3. 2024
      • Tento týždeň v našej škole nebol iba "Farebný". Zapojili sme sa aj do Ponožkovej výzvy a v piatok sme pridali aktivity k Svetovému dňu vody.

• Tvorivé popoludnie

• 23. 3. 2024
      • Piatkové popoludnie sa nieslo v znamení tvorivosti našich žiakov. V našej škole sa totiž uskutočnil ďalší ročník zábavno - tvorivého podujatia - Tvorivé popoludnie.

V rámci netradičného vyučovania predmetov svojimi vedomosťami, zručnosťami, tvorivosťou a nápaditosťou žiaci získali žolíka, ktorého môžu použiť, ak si zabudnú napríklad domácu úlohu.

Na záver sme so žiakmi z I. stupňa vynášali Morenu v mestskom parku. Aj tento rok prebehla aktivita s pozitívnym ohlasom, čo nás veľmi teší