• MAGNETOLÓGIA

• 16. 11. 2023
      • Že ste ešte nepočuli o magnetológii? Naši štvrtáci zo všetkých troch štvrtáckych tried si pripravili prezentáciu učiva o magnetoch pre prvákov a druhákov.

Najprv naštudovali teóriu, z nej tvorili scenáre v skupinách a nakoniec sa predstavili v náučnom predstavení. Mladší kamaráti sa dozvedeli o magnetoch okolo nás, potešili sa predvedenými pokusmi, spoznali kompas, zaujímali sa o živočíchy, ktorým slúžia magnety, pozreli si plagáty, vypočuli si šikovné moderátorky...a na záver odpovedali na otázky. Odmenou sa za ich pozorné sledovanie boli pracovné listy, ktoré pre nich pripravili samotní štvrtáci.

• Vlastná kolekcia oblečenia

• 8. 11. 2023
      • Máme pre Vás skvelú správu!

Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, o podobe ktorej ste sami rozhodli. Jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e- shope: https://www.kraloveskoly.cz/zsstefanika/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 22.11. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

S pozdravom a prianím krásneho dňa

• 8. 11. 2023
      • Od 6.11. do 10.11 sa 75 žiakov 3. - 9. ročníka zúčastnili celoslovenskej súťaže z informatiky iBobor. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.