• Strašibál

• 6. 11. 2023
      • 26.10.2023 bolo v našej škole strašidelne. Chlapci a dievčatá z II.stupňa sa zabávali na Strašibále, ktorý dopadol "strašidelne super". Najskôr si zasúťažili pri hľadaní indícií a potom sa vybláznili na super strašidiskotéke. O rok si to zopakujeme!!!!

• 25. 10. 2023
      • Aj tento rok sme sa zapojili do projektu Záložka do knihy spája školy, ktorý organizuje Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave. Žiaci z I. aj II. stupňa na hodinách VYV a CPT pracovali na záložkách, ktoré sme odoslali do partnerskej školy v Lukavci. Dúfame, že naše záložky sa budú deťom zo stredných Čiech páčiť.

• Jesenné slávnosti

• 25. 10. 2023
      • V utorok 24.10. 2023 to v našej škole ,,žilo’’ nielen počas dňa. Dary jesene si žiaci 1. stupňa vychutnali na Jesenných slávnostiach. Dôkazom sú vysvietené tekvicové hlavičky a krásne výrobky.