• Zábavná olympiáda

• 2. 6. 2024
      • V piatok 31.5.2024 sa v našej škole neučilo, pretože sme športovali, tancovali a zabávali sa na Zábavnej olympiáde. Okrem športových súťaží deti čakalo maľovanie na tvár, beseda s bývalým žiakom a majstrom SR vo workoute Dominikom Klimekom a super výstava olympijských artefaktov, ktorú pripravila pani Anna Skorková.

Chceme sa veľmi poďakovať p.uč. Zuzke Longauerovej, ktorá pripravila toto super podujatie a odchádza do zaslúženého dôchodku.

Zuzka, ĎAKUJEME za všetko, čo si pre našu školu za 40 rokov urobila.

• Školský výlet - Trenčín - 6.B

• 2. 6. 2024
      • Dňa 30. 5. 2024 si žiaci zo 6.B užili super slnečný výlet v Trenčíne. Najskôr si pozreli rímsky nápis na hradnej skale, potom si zastrieľali z lukov a previezli sa na dračích lodiach. Nakoniec videli aj stredoveký Trenčiansky hrad a historické jadro Trenčína.

• Výtvarná súťaž - Ovocie a zelenina

• 2. 6. 2024
      • Výtvarné práce Barborky Durajovej z 8.B, Olivera Sojčáka z 9.A, Jasmínky Anny Rosinovej z 1.A a Martina Jaroša z 2.A boli ocenené vo výtvarnej súťaži "Ovocie a zelenina".

Blahoželáme!!!

• Absolventská práca - Príprava jedál a stolovanie

• 30. 5. 2024
      • Na peciach od OZ pri ZRPŠ sa skutočne dobre varí. Dokázali to aj tohtoročné deviatačky počas absolventskej práce na predmete – Príprava jedál a stolovanie. Dievčatá všetko zvládli vynikajúco. Pripravili štvorchodové menu. Jedlo chutilo nielen žiačkam, ale aj pozvaným hosťom.